Kapat
Haberler 394 0

Assasin’s Creed Origins Detayları Sızdırıldı

Günümüzde en kaliteli oyun yapımcılarından olan Ubisoft yeni projesiyle gittikçe tarihin tozlu sayfalarına gömülen serisi olan Assassin’s Creed‘e yeniden can verdi. Özellikle Ezio serisinden sonra yaşanan bu krizler seriye gittikçe oyuncu kaybettirdi. Gerek hikaye tekrarları gerekse sabit dövüş sistemi oyunu sürekli tekrarcı bir hale sokmuştu.

Yeni oyunda hikaye ve mekan baştan başa değişmiş oyunculara yeni bir deneyim kazanılması sağlanmış. Yaklaşık olarak 40 saat süren oyun maceranızda hiç sıkılacağınızı tahmin etmediğimiz güzel bir hikaye ve inanılmaz grafikler sizleri bekliyor. Yenilenen dövüş sistemi ve kartal görüşü yerine direk kartalın kendisinin gelmesi de oyuna ayrı bir güzellik kattığını söyleyebiliriz. Kartalın gözünden baktığımızda oyunun render kalitesinin aşırı güzel olduğunu da anlayabilirsiniz;

Bu muazzam grafiklerle birlikte gelen karakter geliştirmeleri, silahlar ve daha fazla bir açık dünya sunan oyunun bir çok yan görevi bulunmakta ve mapinin de büyük olduğunu anlayabiliyoruz ve Ezio‘dan sonra karakterler konusunda bir türlü orta yolu bulamayan Assasin’s Creed bu oyunda bu ayarı tutturmuş gibi ne Altair gibi soluk bir karakter var, ne de Edward kadar gevşek bizi bekliyor. Bu yeni oyunla Ubisoft tekrardan seriye canlılık katacağa benziyor.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.