Kapat
Haberler 682 0

Assassin’s Creed Origins’e Ücretsiz Mod Özelliği Geliyor

Assassin’s Creed serisi oyun piyasasına sürülen en iyi oyun serileri arasında yer alır. Eski günlerde ki gibi oyuncu kitlesini yakalamayı hedefleyen Ubisoft, Assassin’s Creed’in son serisi olan; Assassin’s Creed Origins’e ücretsiz modlar getirmeyi planlıyor. Bu son serisinde Antik Mısır’ı canlandırmaya çalısan Ubisoft, Origins serisinde hedefledikleri oyuncu kitlesini elde etmeye çalışıyor.

Serinin hızla çöküş yönüne doğru gittiğini gören Ubisoft, oyunu geliştirmekte kararlı bir duruş sergiliyor. Antik Mısır dönemini oldukça iyi bir şekilde yansıtan ve yaşatan Ubisoft, dövüş sistemleriyle serinin kullanıcılarını tekrardan kazanmak istiyor. Daha önce oyunu oynanıp oyunu bitirmiş kullanıcılarıda düşünen Ubisoft, New Game Plus modu ile oyuncuların oyuna kaldıkları yerden devam edebileceklerini söylüyor. New Game Plus moduyla beraber oyun hikayelerinin uzaması ve oyun ömrünün bıraz daha ilerletilmesi bekleniyor.

En Yakın Mod 20 Şubatta!

Bunlarla yetinmeyen Ubisoft, 20 Subat’ta oyuna getireceği ücretsiz güncellemeyle birlikte ‘Keşif Modunu‘ oyuna eklemeyi düşünüyor. Bu mod sayesinde oyunda hiçbir dövüş mekaniğine yer verilmeyecek. Assassin’s Creed Origins oyuncuları istedikleri şekilde Antik Mısır’da bulunan tarihi yapıtları keşfedebilecekler. New Game Plus modunun hayatımıza ne zaman gireceği hala merak konusu, Ubisoft bu modun ne zaman çıkacağı hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ubisoft’un bu girişimi gerek kullanıcıları gerek takipçileri tarafından takdir edildi. Ubisoft’un hatalarını görüp bunlardan ders alması diğer yapımcı şirketleri kıskandıracak nitelikte.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.