Kapat
Oyunlar 708 0

Call of Duty: WWII İncelemesi

67% Ortalama Puan

Genel Değerlendirme

Ne kadar küçük sorunlar olsa da basit,kötü ses ve müzikler,dönemle alakasız map tasarımı, yetersiz içerik ve kurgu genele yayılınca büyük sıkıntılar çıkarıyor ve zevkte düşüş yaşıyoruz.

Puanımız
%67

Call of Duty yalpalanmalarından sonra özüne dönüyor gibi duruyor. WWII serisi tekrardan II. Dünya Şavası‘na dönüyor.

Kendini güncelliğe fazla kaptıran COD serisi sonunda oyuncularının isteğini göz ardında etmeyip WWII serisinde özüne dönmüş. Pekala COD : WWII’de yapmanız & bilmeniz gerekenleri biliyor musunuz. Cevabınız evetse hemen farklı bir yazımıza göz gezdirin, eğer hayırsa okumaya devam :).

 

Safları Sıklaştıralım Beyler!

Call of Duty serisinde olan klasikler yavaş yavaş tarih oluyor. Bildiğiniz üzere sağlık ve cephane konusunda seri çok cömert(!) ilerliyor. Siperde saklanıp sağlık barının tekrardan dolmasını beklememiz WWII‘de tarih olmuş durumda. Artık takıma mahrum olmuş durumdayız, eğer mühimmatınız bitmiş veya vurulmuşsanız takım arkadaşınızdan yardım istemeniz gerekecek. Tabi bizim gibi ramboların da malum sonu ölüm gibi duruyor 🙂

 

Bölük Diyoruz, Önemli Diyoruz..

COD‘un şüphesiz en zevk veren ve COD‘un silahı olan özelliği MP(multiplayer) özelliği. WWII‘de COD bize yeni özellik getirmiş, artık MP‘a girmek için beş adet divisiondan birini seçmemiz gerekiyor. Ee bunların seçimi de sizin zevkinize kalmış tabi isterseniz rambo olmak için Airborne, sinsi bıçakçılarımız için Infantry, pusucularımız için Mountain gibi…

 

Zombicim Gel Buraya Bir Şey Yapmayacağım!

COD‘de bildiğiniz üzere popüler olan bir diğer modsa zombi modu. Bu mod farklı konseptle WWII’de de bulunuyor. Bu modda karşımıza II. Dünya Savaşında nazi işkenceleriyle zombileştirilen nazi askerleri var. Bu modda amaç basit! gruplaştırılarak dalga, dalga gelen zombileri 4 kişilik takımınla (co-op) doğru stratejiyle püskürterek hayatta kalmak. Şş baksana zombicim gel hele buraya, bir şey yapmayacağım!

 

9Geym Puanlandırma

Eksiler var gibi!

  • Basit ve kötü ses ve müzikler
  • Dönemle alakasız map tasarımı
  • Yetersiz içerik, kurgu

Artıları da Yok Değil!

  • Başarıyla oluşturulan ATMOSFER!
  • Ve tabiki war mod’u..

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.