Kapat
Ekipman İncelemeleri 547 0

Corsair K70 Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Bugün Corsair K70 oyuncu klavyesi incelemesi ile karşınızdayız. Çoğu insan müzdariptir sahip olduğu oyuncu ekipmanlarından ve bir kere tam olarak almak ister. Aldığı ekipmanın kaliteli, konforlu ve uzun süre gitmesini ister. Bu durum gayet doğal bir durumdur ki bu sadece oyuncu ekipmanlarında oluşan bir durum değildir.

Genelde bu fiyatları verenler gider razer ve benzeri ürünlere bakarlar ama razer ve muadilleri olan markaları kullananlar farklı markalara yönelirler. Bunun genel nedeni razerlarda oluşan gecikme, bozulma vs. oluyor genelde. Bundan dolayı bizde bu incelememiz de karşınıza razer kalitesi ve fiyatlarında Corsair K70 oyuncu klavyesiyle çıktık. Gelin hep beraber özelliklerini inceleyelim;

Corsair K70 Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Ürün her muadilinde olduğu gibi rgb led aydınlatmayla döşenmiş ve kırmızı Cherry Mx Red Switch ile donatılmış. Ek olarak donanımına eklenmiş anti-ghosting özelliğiyle her oyunda 2,3 dakikalık ghostlarınızın yardımına koşuyor. Ne kadar oyun klavyelerinde aramasakta 6 ader numerik tuşların üstünde multi medya tuşları bulunuyor. Ürün çoğu ürüne göre standart olarak 1,2 kilogram ağırlığında ve 436mm x 165mm x 38mm boyutlarında. Klavyemizin kablo uzunluğuysa 2 metre. Klavyeye ek olarak gelecek kol dayama paneliyse bence en güzel özelliği ki aldığınızda bunu siz de hissedeceksiniz. Ürünün eksi özelliklerinden biri olan(bizce) makro ayarları ve makro tuşları bulunmuyor ama programla siz arzu ettiğiniz tuşa makro atayabiliyorsunuz. Aşağıda bulunan listeden sizde detaylı özelliklerini görebilirsiniz, bıraktığımız linkten inceleme yapabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Corsair K70 Oyuncu Klavyesi Teknik Özellikleri

Ürün Kodu:

CH-9000118-EU

Garanti Süresi:

2 yıl

Ağırlık:

1.24kg.

Tuş Tipi:

Cherry® MX Red – Mekanik

Klavye aydınlatması:

RGB LED

Boyutlar:

438mm x 163mm x 24mm

Makro tuşları:

Bütün tuşlar

Tepkime süresi:

1ms, 2ms, 4ms, 8ms arası seçilebilir ve BIOS modu

Matrix:

100% anti-ghosting ve 104 tuş Rollover

Klavye boyutu:

Standart

Dahili bellek:

Var

multimedya tuşları:

Harici – 6 adet

Bilek desteği:

Tam boy, yumuşak kaplamalı, çıkartılabilir

CUE yazılım desteği:

Var

Kablo tipi:

Örgü fiber kablo

Windos tuş kilidi:

Var

Ürünü satın almak için : https://goo.gl/Q5Hgro

Diğer yazılarımızdan anında haberdar olmak için ekranın sağ altında bulunan çana tıklamayı ve ekipman incelemeleri kategorimizi takip etmeyi unutmayınız.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.