Kapat
Diğer Hediyeler 3.407 0

CS:GO ve PUBG İçin Bedava İtem Kazanmak

Bu yazımızda Counter-Strike: Global Offensive ve Playerunknown’s Battlegrounds oyunlarında nasıl bedava item kazanmanın kolay yollarını anlatacağım. Bedava item kazanmak için 2 adet farklı siteleri ve referans kodunu girerek bedava item kazanmayı anlatacağım. Bedava item kazanabileceğiniz siteler şunlar;

 

CSGOLive.com

Sitesinde hem Counter-Strike: Global Offensive ve Playerunknown’s Battlegrounds oyunlarında kullanılan itemlerden kazanabilirsiniz. Bu itemleri kazanabilmek için Google Chrome vb. tarayıcılar ile csgolive.com sitesini açarak steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden “Referans” tıklayarak referans kodu yerine “9gemycom” yazarak bakiye kazanabilirsiniz. Referans haricinden yine sol taraftaki menüdeki Günlük Ücretsiz Kasa’da Açarak Kazanabilirsiniz.

 

NOT :Günlük Ücretsiz Kasayı açmak için steam adınıza csgolive.com yazmanız gerekmektedir.

 

Referans Kodu: 9gemycom

 

Csgo-skins.com

Sitesinde ise sadece Counter-Strike: Global Offensive oyununda kullanabileceğiniz itemler kazanabilirsiniz. Yine Google Chrome vb. tarayıcılar ile csgo-skins.com sitesine girerek steam hesabımızın ile giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra sağ üst taraftaki profiliniz yanındaki artı(+) işaretini tıkladıktan sonra PROMECODE tıklayarak referans kodu yerine 9GEYMCOM girerek 0.45 $ kazanabilirsiniz. Csgo-skins.com sitesinde de günlük bedava kasa açmak için anasayfa’daki Günlük Kasayı açabilirsiniz.

 

NOT: Günlük Ücretsiz Kasayı açmak için steam adınıza csgo-skins.com yazmanız gerekmektedir.

 

Referans Kodu: 9GEYMCOM

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.