Kapat
CS:GO Haberleri 679 0

CS:GO’ya Yeni Güncelleme Geliyor

Yakın zamanda değişen Nuke haritasına, bir sonraki güncelleme ile büyük değişiklikler de geliyor. Henüz beta aşamasında bulunan güncelleme, birtakım geri bildirimler sonucu iyileştirilerek oyuncuların kullanımına sunulacak.  İşte güncellemenin detayları:

  • Nuke’in yeni versiyonunda çeşitli optimizasyon ayarları yapıldı. Düşük FPS sorunları giderildi. A bölgesinde iki blok arasına bir levha eklendi ve buradaki görüş alanı kapatıldı. B bölgesinde ise büyük değişiklikler yapıldı. Havalandırmadan B’ye giriş tamamen kapatıldı. Bunun yerine boruya, merdiven tarafına yakın olmak üzere ikinci bir çıkış eklendi.

 

  •  Ayrıca B tarafında da büyük bir değişiklik göze çarptı. Buradaki “toxic” bölgesi tamamen kaldırıldı.
  • Overpass haritasında da bir takım değişiklikler yapıldı. Haritada özellikle b tarafındaki ortam sesleri azatıldı. Haritadan kaldırılması beklenen tren ise kaldırılmadı fakat tren geçerken oluşan gürültü yeniden optimize edildi.

  • Harita değişikliğinin yanı sıra oynanışta da birtakım değişiklikler yapıldı. Uzun zaman sonra “hitbox” güncellemesi getiren Valve, CS:GO severleri oldukça şaşırttı. Hitboxlara gelen bu değişiklik ile bundan sonra ense ve boyun bölgesine yapılan vuruşlar da “headshot” değeri kazanmış olacak. Bu sayede oyunculara özellikle arkalarından headshot atmak kolaylaşmış olacak.
  • Ayrıca yerden silah almak için bulunan “kullan” tuşunda da birtakım düzeltmeler yapıldı. Yerdeki silahı almaya çalışırken elindeki silahı bırakma, yerdeki silahı alamama gibi sorunlar düzeltildi. Güncellemenin yakın zamanda beta aşamasından çıkıp tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.