Kapat
Sistem Toplama Önerileri 430 0

Dolara Rağmen Alınabilirler Serisi #1

Son zamanlarda artan oyun bilgisayarı piyasası cepleri oldukça yakıyor. Artan ekran kartı fiyatları bir yandan dezavantaj olurken doların 3.80’i aşması öldürücü darbeyi vuruyor. Yine de 2 Bin TL ‘ye alınabilecek oyun bilgisayarları hala mevcut. Bunun en güzel örneği Turbox Trbx617.

Turbox Trbx617 oyun bilgisayarı 2 Bin TL gibi cüzzi bir fiyata sunduğu üstün teknik özellikler ile ikna edici bir unsur.
En büyük özelliği 2 Bin TL’lik masaüstü oyun bilgisayarında Intel i7 işlemci bulundurması. Bu fiyata sadece işlemcinin kendisini alabilirken Turbox Trbx617 bize masaüstü bilgisayar şeklinde alma şansı sunuyor.

Ekran kartı konusunda ise adeta bizi şımartan Turbox 4GB 128BİT DDR3 Asus ekran kartını bize sunuyor. Son zamanlar da fiyatı en çok yükselen parçanın ekran kartı olmasına rağmen, 2 Bin TL’lik bilgisayara 4 GB ekran kartı koyan Turbox satın almak için oldukça mantıklı bir seçim duruyor.

500 GB hard disk kapasitesi gelişen oyun dünyasında çok da iyi bir kapasite olmasa da 2 Bin TL’lik bir bilgisayar için gayet iyi bir teknik özellik duruyor.

2 Bin TL‘lik bir oyun bilgisayarı için 4 GB Ram öngörülen birşey olsa da Turbox Ram konusunda da fazlasıyla hoşgörülü davranıp 8 GB‘lık Ram ile karşımıza geliyor.

Maddi durumu çok iyi olmayan oyuncular için Turbox Trbx617 oyun bilgisayarı gayet akıllı bir seçim gibi duruyor.

Diğer Oyun Bilgisayarları Hakkında ki Yazılarımız;

Cep Yakmayan Monster Serisi #1

Veya

Müthiş Laptop Semruk S7 V5

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.