Kapat
İndirimde Olan Ekipmanlar 769 0

3 Renk Each G2000 Oyuncu Kulaklığı %32 İndirimde!

Her cumartesi klasik olarak yaptığımız indirim haberlerinde bugünkü konumuz Each G2000 fiyat/performans ürünü oyuncu kulaklığı indirimi. Ürün piyasada bulunan Logitech SN-R serilerine denk ve hatta bir tık üst kaliteye sahip bir ürün. Normalde piyasada çeşitli firmalarda 140-150 TL civarlarında satılan ürün kısa süreliğinde Gearbest üzerinde 94 TL, kısa süreli bu fırsatı ihtiyacınız dahilinde değerlendirebilirsiniz. Ürünün linkini yazı altında bularak alım yapabilirsiniz. Bu arada unutmadan arkadaşlar Gearbest’in Türkiye mağazası olduğu için ürün tedarikleri daha kısa sürede gerçekleşiyor.

Each G2000 Ürün Özellikleri

Genel olarak Each G2000’e baktığımız zaman mavi, turuncu, kırmızı olarak 3 ana rengi bulunuyor. Piyasada bu fiyatta bulunan çoğu kulaklıktan farklı olarak gürültü önleme, etraf sesi kesme, ses kontrolü bulunuyor. Ayriyeten tam esnek olan oyuncu kulaklığımızı istediğimiz şekilde bükebiliyoruz, bu da demek oluyor ki kulaklığımız çok büyük olmadığı sürece darbelere dayanıklı olarak geliştirilmiş.

Kulaklığımızın kulak pedleri yumuşak pamukumsu bir malzemeden geliştirildiği için kullanım süresi uzasa da kulakta herhangi bir tahriş ve acı hissi yaratmıyor. Ek usb bağlantısı dışında 3,5 mm kulaklık ve mikrofon jack çıkışına sahip.

Akıllı mikrofon ve ses kontrol paneli sayesinde arzu ettiğiniz zaman mikrofon sesini kapatıp açabiliyor, kulaklığa gelen sesi ayarlayabiliyorsunuz. Bu özelliklere sahip bir ürün için 150 TL piyasa fiyatı dahi ucuz gelirken şuan indirimde 94 TL üzerinden satılması büyük şans. İhtiyacı olan oyuncu arkadaşlar daha detaylı bir inceleme için alta bırakacağım Gearbest linkini inceleyebilir. Bu tarz indirim haberlerinden her zaman haberdar olmak için bloğumuzu sağ altta bulan çandan takip etmeyi unutmayınız, sağlıcakla ve oyunla kalınız.

Gearbest Ürün Linki: https://goo.gl/teuRZm

Benzer Yazılarımız

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.