Kapat
Haberler 581 0

FIFA 19’un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

UEFA Şampiyon Ligi artık FIFA’da

Geçtiğimiz günlerde EA Sports, FIFA 19’a ait fragmanı videosunu yayınladı. Fragman da izlediğinizde göreceğiniz üzere oyuna birçok yeni özelliğin oyuna dahil olduğu görünüyor. Bu yeni özelliklerden en büyüğü ise şüphesiz UEFA Şampiyonlar Ligi’nin artık FIFA 19’a eklenmesi oldu.

Futbol Kulüp futbolunda en büyük seviye olan UEFA Champions League, Hayallerin peşinden koşulan ve efsanelerin doğduğu bu tarihi turnuvada dünyanın en iyi kulüpleri karşı karşıya geliyor.

FIFA 19’un PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch sürümlerindeki UEFA Champions League modu, resmi maç sunumu, Europa League ve Super Cup gibi çeşitli turnuva deneyimleri ve Derek Rae ile Lee Dixon’ın yepyeni maç anlatımı ile oyunun her bölümünde yer alacak.

FIFA 19’da Yeni modlar, yeni maceralar

Şampiyonlar liginin yanında oyuna yepyeni modlar da eklenmiş durumda.

Özel UEFA Champions League modunda, turnuvayı grup aşamasından Madrid’deki Wanda Metropolitano stadyumunda yapılacak finale kadar oynayın. Hem Santra’da hem de Kariyer Modunda devasa kulüp müsabakası yeniliklerini tüm ayrıntılarıyla keşfedin.

FIFA 19 Serisi Eylül’de piyasada olacak

Bu detaylarla birlikte oyunun çıkış tarihi de açıklanan bilgiler arasındaydı. Görünen o ki yeni FIFA’yı oynamak için çok beklemeyeceğiz şayet oyun, 28 Eylül’de satışa çıkıyor.

FIFA 19 Fiyatı cep yakacak gibi

Oyun daha şimdiden ön sipariş ile satışa sunuldu. FIFA 19 ön sipariş fiyatı ise aldığınız pakete göre 350 ile 450 lira arasında değişim göstermekte.

Oyunu, internet üzerinde satış yapan oyun sitelerinde  230 liraya kadar bulmanız da mümkün.

İşte FIFA 19’un ilk fragmanı

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.