Kapat
İndirimde Olan Ekipmanlar 651 0

Gamepower Night Stalker Mouse %20 İndirimde

Birçok oyuncuya göre mouse en önemli ekipman. Bu düşünceyi doğuran onlarca mantıklı sebep var. Mouse’un tıklama hızı, davranışları algılama hızı gibi özellikler belki bir araba oyununda pekte etkili olmaz. Ancak oynadığınız oyun CS:GO gibi, Black Squad gibi bir oyunsa o zaman mouse’un önemi hayati bir hal alıyor. Saliselerin bile etkili olduğu bu oyunlarda iyi işler yapmak istiyorsanız, iyi bir mouse’a ihtiyacınız var. Sadece iyi mouse’da burada çözüm değil. Bunun asıl nedeni oyuncu mouse’larının normal mouse’lara göre çok daha farklı yapılandırılıyor olması. Bazı kişiler altı üstü 3 tane tuş var neyi farklı diye düşünebilir, ancak mouse’lar bu kadar basit cihazlar değil. Bizde sizler için indirimleri takip ettik ve çok kaliteli bir ürünü Zocco Shop’dan tespit ettik. Ürünün adı başlıktan da gördüğünüz gibi Gamepower Night Stalker Gaming RGB.Ürün birçok etkileyici özelliğe sahip ve işinizi gerçekten görecek bir oyun mouse’u. Bu özelliklerin bir kaç tanesini inceleyelim.

Gamepower Night Stalker Mouse Özellikleri

  • Bana göre her mouse cihazında olması gereken bir özellik. Mouse’un dış yüzeyi ter tutmuyor ve haliyle kaymıyor, rahatsız etmiyor. Bu avantaj gerçekten mükemmel. Özelliğin kıymetini anlamak için kalitesiz bir mouse ile oyun oynamanız gerekiyor.
  • Algılama süresi mouse’lar için çok önemli demiştik. Bu ürün Omron tarafından tasarlanmış olan anahtarcıkları sayesinde çok hızlı algılıyor ve oyunlar esnasında size ciddi bir avantaj veriyor.
  • Büyük ya da küçük farketmeksizin tüm el boyutlarına uygun bir tasarım. İstediğiniz şekilde kavrayabiliyorsunuz ve eliniz kaymadan çok rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Gamepower Night Stalker Mouse Fiyatı

Mouse’un fiyatı normal şartlar altında 100 TL. Ancak Zocco Shop tarafından yapılan %20 oranında indirim sayesinde ürünü 79 TL’ye, aynı gün ve ücretsiz kargo hizmetiyle alabiliyorsunuz.

Satın almak için: https://goo.gl/XJT7vW

Yusuf Karaaslan {Yusuf Karaaslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.