Kapat
Haberler 848 0

İnstagram Hizmetleri Popülerleşmeye Başladı!

Günümüzde artık popüler olmak gibi hedefleri olan bir çok insan var ve artık bu kitle azımsanamayacak kadar çok. Belki bir hastalıktır belki heves bilinmez ama kesinlikle insanlara kendini beğendirmek çoğu kişiye iyi,  güzel hissettiriyor. Bunu çoğu kitle “hayır bu durum kesinlikle böyle değil” diyemez. Bir kere insanların hatta çıtayı daraltalım; bayanların kesinlikle böyle bir algısı olduğu kesin. Çoğu bayan giydiği elbiseden tutun da sürdüğü ruj ve ojeye kadar hepsini hemcins ve karşı cinsini beğendirmek için yapıyor. Tabii ki bu fazla da anormal bir durum değil sonuç itibari ile çünkü geçmişe döndüğümüzde de bu olaylar herzaman vardı ve oluyordu. Fransız parfümleri, kraliçenin özel dikim kostümleri, osmanlı kostümleri, osmanlı kokuları bunların da hepsinin çıkış kaynağı insanın içinde bulunan o kendini beğendirme durumu.

 

Pekala günümüzde bu algıyı tetikleyen şeylerin başında neler geliyor; hotsuit’in istatiksel araştırmalarına baktığımız zaman ülkemizde kullanılan sosyal medyanın %57’si YouTube, %56’sı Facebook ve %45’i İnstagram. Bu istatiklere baktığımız zaman çoğu gençleri geçiyoruz artık Türkiyede de çoğu anneler, çoğu babalar dahi İnstagram ve Facebook’u kullanmaya başladı. Bunların temel sebebi ilgili olduğun kişilerle iletişimde olmak, sevdiğin kişilerin neler yaptığını, nelerden hoşlandığını takip etmek ve kendini de ona beğendirmek.

 

Durum bu hali alınca günümüzde artık bu beğenilme hislerinin dahi hizmeti çıkmaya başladı. Şimdi artık demiyorsunuz bile “ne anlatıyorsunuz sadede gelin” diye. Bunların nedeninden biri artık bu sosyal medya hizmetlerinin çoğu tabana, halka yayıldı. Bu hizmetler başlıca instagram oto beğeni, instagram takipçi, instagram izlenme,facebook sayfa beğenisi, facebook gönderi beğenisi, youtube izlenme, youtube beğeni diyebiliriz.

 

Yeni kurulan veya eskiden beri olan firmaların çoğu tek bir kategoride(sadece instagram veya sadece facebook gibi) alanında uzmanlaşıyor. Bu firmalardan bazılarında sadece instagram otomatik beğeni satın al, instagram takipçi satın al veya sadece youtube izlenme satın al hizmetleri oluyor.

Bu firmalardan birisi de instakib, alanında sadece instagram hizmetleri satan bu firmanın instagram adına yapmadığı şey yok dersek yanılmış olmayız. İnstakib hizmet verdiği kişilere aktif türk, aktif türk bayan, instagram otobeğeni satın al gibi özellikleri sunuyor ve bunları da uygun fiyat politikasıyla harmanlayınca ortaya mutlu müşteri pörtföyü çıkıyor.

Pekala bu işlem nasıl sürüyor diyenler için genel bir açıklama getirelim; instakib sitesine girdiniz ve instagram otomatik beğeni satın al işlemini yaptınız. sizden istenecek tek şey kullanıcı adınız, şaşırdınız biliyoruz…

Bazı siteler gibi şifre istenme, uygulama indirme veya virüs bulaştırma gibi bir problem başınıza gelmiyor. Siz sadece satın alımınızı gerçekleştirdikten sonra ilgilenen arkadaşa veya site üzerinden krediniz tekabülünde kullanıcı adınızı girerek arkanıza yaslanıyorsunuz ve sistemde çalışan robotlar size hizmetini sunuyor.

Bunun nasıl olduğunu merak ediyor gibisiniz buraya da hafif bir açıklama getireyim; instakib’in sihirli yolları ve sihirli robotları sağolsun. Ee bazı şeyler de açıklanmaz abicim, meslek sırrı, meslekk…

Aaa unutmadan aldığınız takipçiler organik gerçek takipçiler, öyle serada yetişmedi!

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.