Kapat
Haberler 647 0

İzoly Z500 Led Oyuncu Klavye Ve Mouse İndirimi!

Klavye ve mouse gibi ekipmanların bilgisayar kullanımında ki önemi asla reddedilemez. Sistem dışında en önemli 2 ekipman bunlardır. Hele de oyuncuysanız o zaman bu 2 ekipman sizin için hayati önem taşır. Bizde 9Geym olarak siz oyun severlere birkaç ekipman tavsiyesi yapmaya karar verdik, konu alacağımız ekipmanlar ise İzoly Z500 oyuncu klavye ve mouse’u. Sadece bir ekipman incelemesi değil aynı zamanda harika bir indirim haberi de denilebilir.

İzoly Z500 Klavye Ve Mouse Özellikleri

İzoly firmasının adını pek duymamış olabilirsiniz ve bu sizi bir miktar şüpheye düşürebilir. Bu konu da haklısınız. Sahip olacağınız üründen Logitech kalitesi beklemeyin. Ancak İzoly ürünleri de fena ürünler değil. Profesyonel olmayan bir oyuncu için gayet yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Şimdi klavye ve mouse’un fonksiyonlarını inceleyelim ve görelim, acaba gerçekten de yeterli miymiş?

  •  Klavye herhangi bir bilek desteğine sahip değil. Zaten konfor açısından çokta avantajlı ürünler olduklarını söyleyemeyiz. Çok büyük bir problem olmasa da en başta söylemekte fayda var. Çünkü bilek desteğine çok önem veren büyük bir kitle var. Bunun yanında klavye ve mouse kabloyla bağlanıyor ve klavye Türkçe Q özelliği gösteriyor.
  •  Klavye ve mouse’un en çok dikkat çeken özelliği olan led sisteminden bahsetmemek olmaz. Gökkuşağı renklendirmesiyle oluşturulmuş olan bu ekipmanlar gece oyunlarında gerçekten kalite sağlıyor. Led, usb desteğiyle çalışıyor. Daha bitmedi, 3 farklı renk seçeneğine sahip ve çok şık bir görünüme sahip. Bilgisayarın başına geçtiğinizde kendinizi gerçek bir gamer gibi hissetmenizi sağlayacak.
  • Mouse’un özellikleri ise şöyle: Her mouse’da bulunan scroll tuşu, özellikle oyuncu mouse’larında yer verilen ileri-geri tuşları ve bildiğimiz klasik sağ, sol tuşlar. Mouse’un normal dışı tek özelliği ileri-geri tuşları ve ledleri. Bunun dışında pekte cazip bir özelliği yok.

 

İzoly Z500 Klavye Ve Mouse’u Nasıl Edinebilirsiniz?

Ürün birçok yerde satılıyor ancak iyi bir indirime denk geldiği için biz sizlere HepsiBurada aracılığıyla almanızı öneriyoruz. İyi indirimden kastımız tam olarak %50 indirim. Ürün fiyatı 99 TL’den 49 TL‘ye düşmüş durumda. Klavye ve mouse hakkında ki genel düşüncelere de aynı site üzerinden ulaşabilirsiniz. Satın alanların tecrübelerini incelemekte kesinlikle fayda var, genel olarak olumlu olduğunu gördük ancak siz yine de okuyun.

Almak için acele edin! https://goo.gl/W7oXMo

Yusuf Karaaslan {Yusuf Karaaslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.