Kapat
E-Spor Haberleri 354 0

Longzhu Gaming’de Ayrılık!

Longzhu Gaming için hayal kırıklığıyla biten Worlds 2017 sonrası takım büyük bir şok yaşadı. Takım için alt koridor diyebileceğimiz en önemli 2 oyuncusunu kaybetti. İnven Global’in yaptığı habere göre Pray ve Gorilla takımdan ayrıldı.

E-Spor camiası için 2018 transfer sezonu hız kesmeden başladı. NA LCS’de transfer haberleri birbiri ardına patlatılırken bir haber de LCK takımından geldi. 2017 yazında LCS şampiyonluğu yaşayan Longzhu Gaming’in önemli iki oyuncusu olan Gorilla ve Pray free agent oldu.

League Of Leagend’da artık bir ikon olan ikili yaklaşık 4 yıldır (2013- Günümüz) yan yana oynuyorlar. Longzhu Gaming’de en son World 2017’de grup aşamasında çok iyi işler çıkaran ikili malesef çeyrek finalde beklenmedik bir şekilde turnuva şampiyonu Samsung Galaxy’e 3-0 yenilerek elenmişlerdi. Bununla beraber büyük hayal kırıklığıyla çoğu kişinin PickEm tahminlerinde yanılmalarına neden olmuşlardı.

Pray-Gorilla ikilisinin dünyanın en iyi alt koridor olduğu bir aşikar. Batı’da olan hareketliliği de buna eklersek şüphesiz yurt dışı tekliflerini göz önünde bulunduracaklardır.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.