Kapat
Haberler 13.739 9

Neymarın Steam Profili İncelemesi!

Merhaba 9Geym okurları bugünkü konumuz “neymar steam profili” olacak. Bildiğiniz üzere Neymar JR nerdeyse çoğu oyuncu gibi bir oyun bağımlısı ve oyun oynamayı seviyor. Bunun en büyük ispatı da PSG ile sözleşmesinde bulunan madde (Neymar , moralinin bozuk olduğu günler günde 2 saat CS:GO oynayabilir).

 

Biz dahil büyük çoğunluk Neymarın steam profilini, itemlerini, oynadığı oyunları merak ettik fakat nedendir bilinmez denk gelene kadar araştırma yapmadık. Bugün çeşitli araştırmalarımızdan sonra Neymar JR’nin steam profiline ulaştık. Bugün sizlerle Neymarın steamde oynadığı oyunları ve oyun içi envanterini inceleyeceğiz.

En Fazla Oynadığı Oyun CS:GO!

CS:GO hayranlığıyla bildiğimiz Neymar Jr’ın profiline baktığımız zaman sadece CS:GO oynamadığını görüyoruz. Kütüphanesinde 4 adet oyunu olan Neymar bu oyunlardan oynadığı saat sırasıyla ;

 • 2680 Saat Counter Strike : Global Offensive
 • 293 Saat PlayerUnknown’s Battleground’s
 • 3,5 Saat H1Z1
 • 1,7 Saat Minecraft

PS: En fazla oyun saati olan CS:GO’yu gördüğümüzde normal karşılamıştık hatta farklı oyunları görünce sevmiştik fakat Minecraft’ı yakıştıramadık be Neymar, olmadı yani! 🙂

9Geym Bloğa Yazar Olmak İçin  Tıkla!

Neymar CS:GO Envanteri

Uzun süredir CS:GO oynayan Neymar’ı attığı hikayelerle de biliyoruz ki hatta bir ara aldığı 40-50 fps ve bir ara da CS:GO envanteri dalga konusu olmuştu. Bunun üzerine sistem alan ve envanter dizen Neymarın CS:GO’da bir yayıncı envanteri olmasa da gerçekten iyi envanteri var.

Bir Dragon Lore, 2 eldiven, 1 tane karambiti ve aralarında 40-50 TL değerinde skinleri olan envanterini şu görsellerle inceleyebilirsiniz;

Neymar’ın PUBG Envanteri

PUBG’ye yeni başladığı gerek oyun saati dışında envanterinden de belli olan Neymarın, PUBG envanterinde de fazla bir şey bulunmuyor merak edenler içinse karşınızda Neymar’ın PUBG envanteri;

Neymarın Steam Profili


Alternatif Yazılarımız

EA Sports’un A Way Out Oyunu 2018’de Geliyor!

CS:GO’da Tüm Haritalar da Smoke Uzmanı Olun!

Fortnite Steam İle Nasıl Oynanır

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

“Neymarın Steam Profili İncelemesi!” üzerine 9 yorum

 1. ibrahim dedi ki:

  yahu millet ifşa etti neymarın profilini araştırdık bulduk yazmışsınız. bumudur habercilik?

  1. batuhanb dedi ki:

   Bilgiyi doğrulayana veya kaynağı sağlamlaştırana kadar hiçbir bilgi haber değildir. Ayriyeten sadece bilgi de haber değildir, bilginin kullanıcıya sunumu da bir haberciliktir ve önemlidir. Umuyoruz bir şeylerin düzelmesi ve daha iyi olması için yapıcı yorum yapmayı öğrenebilirsiniz, iyi akşamlar İbrahim bey.

 2. Gsay dedi ki:

  Minecraft la derdiniz nedir ? Muhtemelen oyunu oynamayı hiç beceremediniz. Oyunun atmosferini, mantığını anlamadan önyargılı olarak yaklaşıyorsunuz.

  1. Namık Kemal dedi ki:

   Minecraft güzel oyun ama son dönemlerde veletler işgal etti

 3. Kinyas dedi ki:

  minecraft niye olmamış herkes senin dar kafanın zevklerine mi uymalı ergenin önde gideni batu

  1. batuhanb dedi ki:

   Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, ergenlikten daha önemli bir konu varsa o da insanların kişisel düşüncelerine saygı göstermeyi öğrenmeniz gerektiği.

   1. Abdüssamed dedi ki:

    Sizinde saygı göstermeniz gerektiğini düşünüyorum, sen sevmek zorunda değilsin elbette, eğer bu üslupla devam ederseniz olduğunuz yerde saymaya devam edeceğinizi, bu yorumları ve yazıyı gördükten sonra bu siteye tekrar uğramayacağımı belirtmek istiyorum. Tehditkar tavırlarından dolayı bu işi profesyonel olarak yapamayacağını sanıyorum.

    1. batuhanb dedi ki:

     Doğru düşünüyorsunuz ki zaten ben de hiçbir zaman demedim “önyargısız yaklaşıyorum bu oyuna”. Ayriyeten yorumunuzu uygun bir dille belirttiğiniz için teşekkür ederim. Tekrar uğrayıp, uğramamak konusu kendi düşünceniz saygı duyarım fakat ilerleme, üslup, profesyonellik konusunda ki düşüncenize katılmıyorum; bir insan 5 dakikada tanınmaz veya bazı işler sanıldığı yönde ilerlemez, iyi günler.

 4. eren dedi ki:

  Boyaneti yazmayi unutmuşsunuz duzeltirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.