Kapat
Sistem Toplama Önerileri 564 0

Oyun Canavarı Müthiş Laptop Semruk S7 V5.1.1

Herkesin hayalini süsleyen bir oyun bilgisayarı mutlaka vardır. Peki hiç bu oyun bilgisayarına 20 bin TL bütçe ayırmayı düşündünüz mü?

Son zamanlarda gelişen oyun teknolojileri ve görüntü kalitesi bilgisayar fiyatlarını oldukça etkiledi. Monster Notebook da bu gelişen teknolojiye ayak uydurarak 20 bin TL değerinde ki Semruk s7 v5 oyun laptopunu çıkardı.
1 TB hard disk, 16 GB Ram, Intel i7-7700K işlemcisi ve 2x 8GB GDDR5x nVIDIA® GeForce® GTX1080 256-Bit DX12 ekran kartı ile adeta mükemmellik harikası bu bilgisayarı neden almalıyız?

Öncelikle bilgisayarın en büyük avantajlarından biri hard disk kapasitesi. Son zamanlarda oyunların boyutu, gelişen görüntü teknolojisiyle doğru orantılı olarak hızla yükselmektedir. 2013 yılında GTA V 59GB’lık devasa boyutuyla bu gerçeğe bizi hazırlamıştı. Yeni çıkan oyunların boyutlarının da yüksek olacağını öngörürsek 1TB hard disk kapasitesi çok iyi bir avantaj.

Diğer bir büyük avantaj ise ekran kartı. Tabiri caizse bu ekran kartı ile açamayacağınız bir bilgisayar oyunu yok diyebiliriz. Online oyunlarda ise çok yüksek FPS almak mümkündür bu ekran kartı ile.

Intel ‘in son model işlemcisi i7-7700K ise adeta bize satın almamız için göz kırpıyor. İşlemciyi bilgisayarın beyni olarak düşünürsek Intel gibi üst düzey bir markanın son model işlemcisi elbette bizi fazlasıyla ikna ediyor.

Tüm bu özellikleri satın almamız için yeterli sebep olsa da bunlarla yetinmeyen Monster Notebook birde 16 GB Ram ile son darbeyi yapıyor.

Eğer bir oyun bilgisayarına 20 bin TL bütçe ayırdıysanız Monster Notebook Semruk S7 V5 tam da aradığınız bilgisayar olabilir.

Bütçesi düşük olan okurlarımız içinde altta ki bilgisayarları önerebiliriz ;

Dolara Rağmen Alınabilirler #1     Veya   Cep Yakmayan Monster Serisi #1

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.