Kapat
Ekipman İncelemeleri 470 0

Oyuncuların Gözdesi Hyperx Cloud2

Oyuncuların ve yayıncıların gözbebeği olan Hyperx Cloud2 şık kırmızı tasarımıyla oldukça dikkat çekici nitelikte olup USB ses kartı ses kontrol kutusuna da sahip olan bir kulaklıktır.

Mikrofonu opsiyonel olarak çıkabilen kulaklığın yedek kulaklık yastıklarıyla beraber geliyor ve en büyük artılarından birileri de bu. Yedek gelen bu kulaklık yastıkları kadife olup deri başlıktan sıkılanlar için bir alternatif olarak düşünülmüştür.

Ses kartından yalnızca kulaklık sesini değil mikrofon sesini de ayarlayabildiğiniz Hyperx düşük seslerde dahil olağanüstü bir oyun deneyimini sizlere sunmakta.

Sanal 7.1 surround kalitesinde ses veren Hyperx sadece oyun olarak değil müzik ve film deneyiminize de yeni bir tat katacak nitelikte bir kulaklık.

Yaklaşık 500 TL fiyatı olan bu kulaklık için bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık diyebiliriz. Hyperx’in ses kalitesini kullanan yayıncıların önerilerinden ne kadar kaliteli olduğunu görebiliyoruz. Daha önce değişik kulaklıklar da kullanmış birisi olarak ilk kullandığımda garip bir deneyim verdiğini söyleyebilirim. Test etme ihtimaliniz var iste test edin fiyatının hakkını verdiğini anlayabilirsiniz.

Birde bu efsane kulaklığa ek Razer Mamba 16,000 DPİ Oyuncu Mouse yakışır bizce.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.