Kapat
PUBG Haberleri 711 2

PUBG Deathmatch Modu Geldi !

Herkesin severek oynadığı e-spor oyuncularından biri olan pubg oyununa yeni bir mod geldi. Sadece özel geliştiricilere açılacak olan mod ilerleyen zamanlarda ise diğer oyunculara açılacak. Son dönemlerde kullanıcı sayısında düşüş yaşayan ve çalkalandığı görülen PlayerUnknown’s Battleground’s oyuna ekliyecekleri yeniliklerle bu sarsıntıyı durdurmak istiyor.

PUBG Deathmatch Modu Detayları

Bundan sonra daha aktif bir oyun alanı ve hafta sonu etkinlikleri yeni modlarla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu modlar içerisinde göze batan şüphesiz deathmatch modudur.

Birini vurmadan sona kalarak tavuk parası almanın aksine bu mod ile beraber 80 puana ulaşan kişi oyunun galibi olucak. Eğer oyunda ölürseniz oyun sizi rastgele biyere atıcak ve tekrar rakiplerinizi öldürmenize olanak sağlayacak. Yeni mod da en çok merak edilen özellik ise öldükten sonraki rastgele doğmada, hangi silah ve tehçizat vereceği. Bu konuyla ilgili bir çok dedikodu var. Herkes öldükten sonra belirtilen eşyalarla başlanılır. Diğeri ise en son öldüğünüz eşyalarla başlanır.

Eğer bu iki seeçenekte olmaz ise öldükten sonra çırılçıplak başlatılırsa oyun işkence haline dönebilir. PUBG gelişitiricilerince özel sunucularda açılan deathmatch modu ilerleyen zamanlarda tam olarak oyun içinde aktif olması planlanıyor. Düşen oyuncuları bu modla getirmeyi planlaya PUBG ilerleyen zamanlarda oyuna yenilikler yapıcak mı ? Bunuda ilerleyen zamanlarda PUBG geliştiricilerin çabasına ve istikrarına bırakıyoruz. Oyunu gelişmesinden yana şüphemiz yok fakat bu gelişmeler kullanıcıları hoşnut edebilecek mi ?

Her güncellemeden haberdar olmak için Haberler kategorimizi takip etmeyi unutmayınız!

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

“PUBG Deathmatch Modu Geldi !” üzerine 2 yorum

  1. Hüsnü dedi ki:

    ne zamana gelir bu mod başkan

    1. batuhanb dedi ki:

      Şuan duyumlarımız üstüne 1,5 hafta içinde online olmasını bekliyoruz Hüsnü Bey fakat şuan ortada net bir şey olmadığı için kesin konuşmak doğru olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.