Kapat
PUBG Haberleri 417 0

PUBG İçin Büyük Eksik; Single Player Olmayacak!

Rekor Üstüne rekorlar kıran, Steam’de anlık olarak genelde hep en fazla oynanan ve Twitch’de en çok izlenen oyuna Single Player Modu Gelmeyecek!

Bazılarımızın her ne kadar sistemi, bu güzel ve akıcı oyunu oynamaya izin vermese de bir çoğumuzun duyduğu bir oyun haline geldi. Kısa  bir süre içerisinde oyun piyasasının altını üstüne getiren Playerunknown’s Battlegrounds, oyuna Single Player gelip gelmeyeceği konusunda olan tartışmalara son verdi.

Oyunun kurucusu Brandon Greene, önceki günlerde sektörel oyun fuarlarından PAX Australia fuarında Gamespot ‘a verdiği röportajda tek oyunculu mod için yeterince zamanın olmadığını, yakın bir zaman zarfında oyuna eklenmeyeceğini belirtti. Bu tartışmaları kendisi Reddit’te  “ Tek oyunculu modu gerçekten keşfetmek isterim” diyerek başlatmıştı.  Greene’nin düşüncelerine göre, başta oyuna altyapı olarak belirlenen hikayenin tek oyunculu mod için uygundu. Bu yüzden tek oyunculu oyun modu yapmak istediğini fakat şuan planlarda bu yok.

Yani şuan için yakın bir gelecekte Tek Oyunculu oyun modu’nun çıkması beklenilmiyor. Fakat  yakın bir tarihte Xbox One ve Xbox One x konsolları için oynanabilir hale getirilecek. Greene’nin planları arasında bulunan diğer düşünce ise Xbox ve PC kullanıcıları bir arada oyunun oynanabilmesi.  Ancak nasıl yapabilecekleri konusunda her hangi bir fikirleri bulunmamakta.

PUBG DİSKE BASILARAK Xbox One İçin Oynanabilir Hale Gelecek!

Bilgisayar için harika başarılar yakalayan, rekorlar kıran oyun fiziksel ortama aktarılarak Xbox One için oynanabilir hale getirilecek.  Oyun hala erken erişimdeyken, bu başarıları elde edince Xbox One tanıtımı beklenmeye başladı.

Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre PUBG’nin Xbox One için özel konsol tanıtımı yapılacak ve 2017 sonlarında oynanabilir hale getirilecek. Hala net bir tarihi belli olmasa da, yakın bir zamanda gelmesi bekleniyor.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.