Kapat
PUBG Rehberi 4.363 0

PUBG Skin Alma / Satma Genel Rehberi

CS:GO sizlere birçok yönden kazanç sağlama imkanı veren bir oyun. Birçok oyuncu, bet sitelerinde vakit geçirdiği kadar CS:GO’da vakit geçirmiyor. Bunda etkili olan şey sanırım ki bet sitelerinin çok karlı ve eğlenceli olması. Bet sitelerinde yaşananların paylaşıldığı youtube videoları bile çok fazla izleniyor ve insanlar tarafından ilgi çekiyor. Biz bu yazımızda yeni yeni viral olan oyun PUBG skin alma rehberini anlatacağız. PUBG Skin almayı ve satmayı anlatacağız ve Bynogame skin alış ve satışı, steam içerisinde skin alışı ve satışı gibi konulara değineceğiz. Umarız bir fikriniz oluşur.

Steam Üzerinden PUBG Skin Alışı Satışı Nasıl Yapılır

 

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle oyun içerisinde kazanmaya değer skinlere sahip olmanız gerekiyor. Eğer skinlerinize güveniyorsanız Steam içerisinden envanterinize girin. Satmak istediğiniz ürünü seçtikten sonra zaten Steam size ortalama bir fiyat verecek ancak fiyat seçmekte özgürsünüz. Sat bölümüne tıklıyorsunuz ve fiyatı belirliyorsunuz. Haliyle Steam bir miktar üstüne ücret ekledikten sonra satışını yapıyor. Üstüne eklediği ücret, Steam’in kestiği ücret olarak düşünülebilir. Daha sonra satışınızı steam topluluk pazarı üzerinden takip edebilirsiniz(satış yapmanız için mobil guard şart), satışa çıkardığınız ürün satıldığı zaman otomatik olarak bakiyenize eklenecektir.

Pekala diğer türlü skin nasıl alacağınıza gelirsek steam üzerinde satılan veya oyunda düşen kutulara sahip kişiler, kutularını belirli ücrette olan anahtarla açarak PUBG skinine sahip olabilir. Bunun dışında steam pazar üzerinden satın alımını yapabilir.

ByNoGame Üzerinden PUBG Skin Alışı ve Satışı Nasıl Yapılır

ByNoGame kendi oluşturduğu sisteme Item pazarı adını veriyor. Sadece ByNoGame adlı siteye üye olarak skin alış ve satışına başlayabiliyorsunuz. Envanteriniz tamamıyla güvende kalıyor ve kazandığınız para BNG‘de birikiyor. Genel olarak son derece güvenli ve seri bir satış sistemine sahip. Peki neden Steam’den satmak yerine ByNoGame’den satmak daha mantıklı. Bunun en belirgin sebebi bana göre komisyon ücretinin düşmesi. Bunun yanında sattığınız ürünün parası saniyeler içinde hesabınıza aktarılıyor. Alıcılar içinse en önemli avantaj birçok ürünün Steam fiyatından daha düşük bir fiyata satılıyor olması.

Popüler PUBG Skin BET Siteleri

Skin alışı ve satışı söz konusuysa BET siteleri burada önemli bir yer taşımaktadır diyebiliriz. BET siteleri yani Rulet siteleri sizlere mükemmel skinler kazandırabiliyor. Yatırdığınız paranın katlarca fazlasına bir ürün kazanmanızı sağlayabiliyor. Haliyle bu ürünü satarak çok daha fazla para kazanıyorsunuz. Şimdi en popüler, kazandıran BET sitelerine bir göz atalım.

CS:GO Fast : Hızlı oyun, klasik oyun, jackpot gibi birçok türe sahip ve istediğiniz oyun tipini oynamakta özgürsünüz. Birçok Bet sitesinde olduğu gibi burada da 1$ = 150 Coins mantığı çalışıyor.

VreeCase : Yine birçok özelliğe sahip bir BET sitesi. Çok paralar kazanan birçok kişi mevcut bu sitede. Her türlü oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ayrıca mail adresinizi onaylamanız bir miktar Coins ile başlamanızı sağlar.

WTFSkins : Normal bir Crash tipi BET sitesi. Sitede skinlerinizi yükseltebileceğiniz skin upgrade adlı bir özellikte var. Başlarken 0.50$ ile başlıyorsunuz.

CS:GO Speed : Crash, Rus ruleti, kasa açım sistemi gibi çok çeşitli oyunlara sahip olan bu site aracılığıyla çok iyi skinler kazanabilirsiniz. Oyun bakımından çok zengin olması sebebiyle ilgileri üzerine çekti. Yapımcıları sürekli yeni oyunlar ekliyorlar.

CS:GO Exclusive : Tasarım açısından ilgileri üzerine çeken bir BET sitesi. Genel olarak üzerinde ki ilginin sebebi bu. Ancak oyun tipi olarak pek bir farklılık arz etmiyor.

Dikkat! Biz sadece alternatif PUBG Skin Alma yöntemlerini size anlatıyoruz. Unutmayınız bet siteleri yapıları nedeniyle kumara girer. 18 yaşının altında olanlar girmemeli zaten fakat 18 yaşından büyükler de unutmamalı ki kumarın bir sonu yok, kazanan her zaman kasa olur!

 

Alternatif Yazılarımız

9Geym PUBG FPS Optimizasyonu  9Geym PUBG Kazanma Rehberi

Yusuf Karaaslan {Yusuf Karaaslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.