Kapat
İndirimde Olan Ekipmanlar 1.020 0

Sony PS4 ve Yanında 3 Oyun İndirimde!

Oyun severler her türlü platformda indirim beklemenin ne demek olduğunu en iyi bilenlerdir. Çünkü indirimin en çok olduğu sektör herhalde oyun sektörüdür. Steam’de 100 lira verip aldığımız oyunun ertesi gün 50 Tl’ye düştüğünü görmek herhalde insanın vicdanını sızlatır. Bu tip durumlar yaşamamak için bir çoğumuz indirimleri kaçırmamaya özen gösteriyoruz. Belki kaçıranlarınız vardır diye bugün incehesap.com adresinde ki mükemmel bir indirim hakkında sizlere bilgi aktaracağız. Bu bir oyun indirimi değil, başlıktan da anlayacağınız gibi. Sony Playstation 4 500 GB ve yanında Horizon Zero Dawn, Driveclub, Ratchet and Clank oyunları ve bunların hiçbirisi yetmezmiş gibi 3 aylık PS plus. Tamamının toplamı aslında toplu olması sebebiyle 1600 TL gibi normal değerinden ucuz bir değere mal oluyor. Ancak düşük fiyatın üstüne birde artı indirim geliyor ve ürünlerin tamamının toplu fiyatı 1380 TL’ye düşüyor.

İşin güzel yanı ise şu. Tüm bu hizmetlerin tamamını peşinde alırsanız 1380 TL ödüyorsunuz. 6 Taksitle alınca da 1380 TL ödüyorsunuz. Yani taksitle alamam fiyatı artar kaygısı son buluyor.Bu siparişin diğer avantajlarına göz atacak olursak şunları göreceğiz.

PS4 İndirimi Yanında ki Avantajlar Neler?

  •  Ürünlerin tamamı size ücretsiz kargo ile yollanıyor. Yani kargoya ekstra bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Kargo açısından bir avantajı daha var. Ürünü siz sipariş ettikten sonra en geç 24 saat içerisinde ürün kargoya veriliyor.
  • Eğer bu ürünü sipariş ettirirseniz AOC Q3279VWF size özel 1437 TL yerine sadece 980 TL’ye düşüyor. Yani monitör ihtiyacınız varsa onu da indirimle alabiliyorsunuz. Bu ürünlerin bu kadar indirime girmesi aslında olacak iş değil. Yani olursa da bir kere olur. Bu sebeple biraz daha indirime girsin de öyle alayım demek mantıklı değil. Zaten doların sürekli değeri arttığı için böyle bir düşünce anlamısız. Bugün 1400 liraysa bir ay sonra bakarsınız 1600 TL olur. O sebeple elleri çabuk tutmakta fayda var.
  • Son olarak ürünlerin tamamının ithalatçı firma tarafından garantili olduğunu hatırlatmak isterim. Peki ithalatçı firmaya güvenebilir misiniz? Bu konuda çok tereddütlü olanlar olsa bile aslında ithalatçı firmaların çok büyük bir çoğunluğu güven verebiliyor. Ayrıca incehesap aracı olduğu için güvenlik pek problem olmuyor.

https://www.incehesap.com/sony-ps4-500gb-slim-kasa-oyun-konsolu-fiyati-37925/

Yusuf Karaaslan {Yusuf Karaaslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.