Kapat
E-Spor Haberleri 404 0

SPACE SOLDIERS vs BIG Maçı Basit Geçmedi!

Wesg 2017 Europe & CIS Regional Finals turnuvasının B grubunda bulunan Space Soldiers yine win almayı başarıyor. 24.11.2017 de 00.30 da başlayan maç Cache mapinde t olarak başladı. Hızlı bir şekilde biteceğe benzeyen maçın ilk raundu 12-3 bitti ancak ct’de zorlanan Space Soldiers takımı ve BIG takımının agresif oynamaya başlaması maçı epey uzattı tüm bu zorluklara rağmen Space Soldiers maçı 16-12 kazanmayı başardı.

Maçta komik anlar da yaşanmadı değil Despe adlı oyuncu tek kalınca ölmeyi göze alarak takım arkadaşlarının 2 ak-47’sini ve bir awp’sini toksitteki tellerden atarak karşı takımın silah savelemesini engelledi. Bu güzel taktik ile karşı takıma zor bir raund yaşatan Despe komik görüntüler yaşattı.

Maçın adamı 29-19 kill-dead oranı ile Space Soldiers’ten XANTARES oldu. onun arkasından ise Calyx geliyor ak-47’yi adeta bir awp gibi kullanarak izleyenlere keyifli anlar yarattı.  Ancak kendini geliştirdiği görülen ngiN‘in performansı da gözle görülmeye değerdi.  Karşı takımda ise keev‘in güzel awp kullanımı ile BIG takımına birçok raundu aldırmayı başardı.

Bu maç ile beraber B grubunda 2.liğe yükselen Space Soldiers‘e başarılarının devamını diliyoruz.

Alican Akdoğan {Alican Akdoğan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.