Kapat
İndirimde Olan Ekipmanlar 503 0

Viewsonic 27″ XG2730 Gaming Monitör %30 İndirimde!

Oyuncular için tüm ekipmanlar daima önemli olmuştur, bu ekipmanların olabildiğince kaliteli olmasına her oyuncu olabildiğince dikkat eder. Zaten çok ciddi ücretler ödeyip güzel bir sistem almışken monitörün saçma sapan bir problemi sebebiyle tüm oyun zevkinizi yok etmesi elbette ki hoş olmaz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kaliteli monitörler almak çok önemli. Zaten monitör dediğimiz cihaz görüntüyü size aktaran cihazdır. İyi bir monitörünüz yoksa dünyanın en iyi işlemci ve ekran kartına da sahip olsanız hiçbir şey değişmeyecektir ve sisteme ödediğiniz tüm ücretler boşa gidecektir. Bu durumu izah ettikten sonra sizlere çok sağlam bir marka tarafından üretilen, gerçekten kaliteli bir monitörün indirimi hakkında biraz bilgi verelim.

Viewsonic 27″ XG2730 Gaming Monitör

Bu monitör fiyat olarak aslında epey tuzlu. Ancak eğer mükemmel bir ürün arayışındaysanız kesinlikle önerilebilecek bir ürün. Normal şartlarda fiyatı 3100 TL ve 3200 TL arasında değişiyor. Bu parayı vermek çok makul değil, ancak %30 indirim söz konusu olunca fiyat 2500 TL’ye düşüyor. Bu ciddi bir indirim. Eğer böyle bir ürün düşünüyorsanız kesinlikle indirimi kaçırmayın çünkü bu gibi bir indirimle karşılaşmak çok kolay değil.

Ürünün özelliklerine baktığımızda şunları görüyoruz: Son derece yumuşak geçişler yapan ve gözü yormayan, grafik detaylarını en ince ayrıntısına kadar size aktaran, XG2730 WQHD ekran teknolojisiyle gözlerinize şölen yaşatacak kadar kaliteli bir monitör. Piksel yoğunluğu ise çok fazla, doğal olarak bu da ekran kalitesini arttırıyor. Teknik detaylar ise şöyle: 27 inç büyüklük, 2560 x 1440 çözünürlük, 144 HZ yenileme oranı, Color X renk modu gibi şeyler söz konusu. Ürün bu şekilde, eğer bu para benim için olağanüstü değil, diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz.

indirime gitmek için: https://goo.gl/adahjE

Yusuf Karaaslan {Yusuf Karaaslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.